| Ionică a întrebat:

Din punct de vedere medical, fata este mai matura decat baiat?

7 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Din ori ce punct de vedere fata este mai matura si mai dezvoltata din toate punctele de vedere. De acea o fata nu va sta de vorba sau nu va avea un prieten de aceeasi varsta cu ea. Tot timpul cauta un prieten cu doi trei ani mai mult ca ele. In afara de faptul ca sunt mai mature sunt si mai istete mai destepte si mai ------cu o coloana mai dreapta decat a noastra. Deci ----Astea sunt femeile. Dar nu este din munca lor. Asa se nasc. Deci meritul tot al nostru este deoarece indiferent cum ne punem palaria tot barbati suntem Pa

| Roby67 a răspuns:

Ce are maturitatea cu medicina? Explica, te rog, ca sa intelegem si noi!

Răspuns utilizator avertizat
| FineBroAndy a răspuns:

Nu e deloc adevarat! In primul rand eu stiam ca baietii se dezvolta mai repede ca fetele si barbatii au si unele organe in plus.

| raisssa a răspuns:

Cum adica medical?laughing

| laurentiu a răspuns:

Nu e adevarat
fata nu are cum sa fie mai matura decat baiatul si nici baiatul mai matur decat o fata
aici tu cred ca vorbesti de ''fire''
si e cam no sens intrebarea oh go on