| white_2190 a întrebat:

Din punctul meu de vedere, pe zi ce trece, multi utilizatori ai TPU-ului pun intrebari foarte amuzante. in acelasi timp cam "idioate" mai ales in categoria "Dragoste si sex". Propun sa se faca o noua categorie pentru aceste intrebarilaughing)). Cine ma sustine?

2 răspunsuri:
| didutu_6969 a răspuns:

Eu, m-am saturat sa tot gasesc intrebari stupide! sad Daca vreau sa ma amuz o sa intru la categoria aia...

| xJolie a răspuns:

Multi de pe FaceBook isi bat joc de acei care pun intrebarile. Nu mi se pare corect, dar fiecare gandeste cum vrea! Acele persoane care pun intrebari de genul fie sunt obsedati, fie nu au incercat niciodata fie chiar nu au ce face! straight face