| Nordic a întrebat:

Dintr-o data mi se pare inutil site-ul asta. Daca pune cineva o intrebare serioasa trebuie sa aiba bafta sa-i raspunda cineva. Dar daca cineva cere informatii banale despre "muzica noua" sau "maneaua nu stiu care" sau "ce as putea manca azi" sau ce freza sa-mi fac", toti se imbulzesc sa raspunda. Imi face impresia ca lumea nu prea stie sa raspunda la intrebari asa mai serioase. Ci doar la intrebari simple si banale.

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Lumea se cam inghesuie sa raspunda pentru fundite. Cu cat mai usoara intrebarea, cu atat mai usor si scurt de raspuns si de castigat fundita. Daca e o intrebare grea, cine va sta sa o gandeasca si sa isi spuna parerea? Sunt si cei care o fac, dar sunt putini happy Acesta este site-ul vanatorilor de fundite big grin

| Nordic explică (pentru IsabelaIssa):

Fundite?!? Da' ce Hristos fac funditele alea? Dau de mancare? Cica "vanez fundite pe TPU. -De ce? -... thinking"

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Nordic):

O avea careva vreo competitie cu vreun prieten. care sa faca mai multe, sau sa devina un fals "expert" sau "utilizator al anului " Sincer, se cersesc funditele aici laughing

| Nordic explică (pentru IsabelaIssa):

Oh, lumea si fetisul lor pentru... fundite. laughing

| cryptobiologist a răspuns:

Sunt de acordlaughingMa amuza goana asta dupa funditelaughing