| mihai5mihai a întrebat:

Dintre trustul Digi și trustul Intact, care este trustul la care vă uitați cel mai mult? Care trust vi se pare a fi mai aproape de corectitudinea știrilor? Trustul lui Voiculescu minte și în pauza publicitară dar la știri!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar e vreo indoiala despre ce se intampla la Antena 3?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trustul Digi, dar nici ei nu sunt cei mai curati d.p.d.v al informatiilor pe care le furnizeaza. De exemplu, au gafat atunci cand au preluat de la alt post de televiziune, clipul fake cu accidentul de masina al lui Selly.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ma uit la nici unul, dar citesc stirile online.