| anonim_4396 a întrebat:

Doamne Sfinte! Gata, nu o sa mai auzim niciodata de 21.12. 2012! Nu va bucurati?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se vehiculează deja că vine în 2017!
O lume nebună.
Pa, pa.

| Rose123 a răspuns:

Da! laughing E minunat, desi pun pariu ca se va reprograma apocalipsa laughing Unii deja cred ca va fi pe 23 august 2013 ...Numai in 2012 a fost de vreo 2-3 ori, deci cu siguranta nu am scapat de "sfarsitul lumii" laughing

| KristalPop a răspuns:

Ba da.

| dgeko a răspuns:

Ala a fost inceputul, stai lin ca vom mai auzii cel putin 2 luni de acum incolo, asa ca eu momentan nu ma bucur.

| Adry123456789 a răspuns:

Sfarsitul lumii?! Aberatii!

| NebunaaaaaaBlonda a răspuns:

Ba da. Pur si simplu ma innebunise si tv-ul si facebook-ul si prietenii rolling eyes. Offff. Bine ca a trecut laughing)