| Giulia911 a întrebat:

Doamnelor,ați fi de acord sa întrați intr-o relație cu cineva doar din mila?

7 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Mila in sensul bun nu in sensul rau (adica cu cineva care te manipuleaza). Si mila se poate transforma in dragoste. Nu ar trebui dar se mai intampla

| mODIN a răspuns:

Iti garantez ca nici o femeie reala n-ar face asta vreodata laughing

| Lupică27 a răspuns:

Ce e cu intrebarile astea Giulia, esti intr-un conflict interior?

| Giulia911 explică (pentru Lupică27):

Nu,dar am întâlnit câteva cazuri de genul și ma gândeam câți ar fi de fapt de acord sa facă asta.

| Madaxo97 a răspuns:

Categoric nu.

| AndaAlexandra a răspuns:

Nu. Doar daca eu sunt cea care inspira milă happy
Și oricum, părerea mea e că dacă intri într-o relație cu cineva pentru care nu ai sentimente, la un moment dat tot ajungi sa te îndrăgostești. Asta pentru că îți petreci timpul cu ea, o cunoști mai bine.

| sabrina213 a răspuns:

Nu, deoarece și tu trebuie să te pui în locul acelei persoane, cândva poate o să ți se întoarcă roata, și o să simți exact ce a simțit și acea persoană