| Animeforlifee9921 a întrebat:

Doar eu ma simt cam depresiva zilele astea? Sa fie de la schimbarea vremii? A plouat mult zilele astea la mine si ploaia imi da un vibe prost uneori.
Astazi m-am mai uitat si la cateva episoade din Monsters: The Lyle and Erik Menendez Story si imi paruse rau pentru ei dintr-un oarecare motiv. Adica ai lor ii abuz@u,iar dupa cei doi au fost vazuti asa super urat de societate. Acum e strict parerea mea, cert e ca nu cred ca meritau atatia ani se inchisoare. O sa imi sariti probabil in cap pentru afirmatia asta dar nu ma supar.
Mai e cineva ca si mine? Voi cum treceti peste starea asta de "angoasa"?

2 răspunsuri:
| Mindfulness a răspuns:

Fa sex că o să îți treacă! Cu persoana iubita. De la vreme, ia vitamina D3 și magneziu bisglicinat.

| Animeforlifee9921 explică (pentru Mindfulness):

Mersi de recomandare de pastile, dar chestii de alea inca nu