| ioanacoruga4567 a întrebat:

Doar eu uit cum să merg când cineva sau mai multi se uită la mine? Serios, parca mi se înmoaie picioarele, mă intimidez și mă împiedic

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, mie dacă se uita la mine căte una prea intens, mă împiedecam de riscam să cad. Asta datorită faptului că dacă se uită cu intenție generează biocâmp care perturbă creierul tău, care îți coordonează mișcările și echilibrul.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu, nu doar tu. Se mai intampla. Uneori ne vine in minte ideea cum ca acele persoane se uita fix la noi si asta ne face sa ne gandim cum ar trebui sa mergem sau sa ne comportam cat mai normal si... surpriza, nu o facem laughing

Dar este ok, nu prea le pasa asa mult acelor persoane. Deci mergi linistita.

| oglindasultanului a răspuns:

Problemele astea sunt din cauza la sex