| Zabbyel a întrebat:

rolling on the floor)))) "domnisoarelor" tongue tongue tongue

big grinbig grinbig grin cat ati fi in stare sa cheltuiti pentru a deveni mai "frumoase"? love strucklove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| GoldenZenith a răspuns:

happy laughing love struck :* :p rolling on the floor. pai cam atat.

| Zabbyel explică (pentru GoldenZenith):

Emotionata love strucklove strucklove strucklove struck cha-cha tongue tongue
de obicei apare atunci cand nu mai gasesti tastele sa tastezi, cand m-ai ginit love strucklove strucklove struck ti-am sarit in eys love strucklove strucklove struck
scuza-ma big grin big grin

| GoldenZenith a răspuns (pentru Zabbyel):

Scuza-ma! de unde esti? ca vreau sa stiu si eu unde s-a mutat mai nou buricul Pamantului happy.

si scuza-ma, "ginit"? nu vorbesc prosteasca, stiu insa foarte bine romaneste.

| Zabbyel explică (pentru GoldenZenith):

EEE big grin *mai nou tongue tongue(in termeni tailove strucklove struck), sunt cam de peste tot si nicaierea love strucklove struck, in alta ordine de idee; oriunde merg devine my homless(casa mea), acum ca m'ar face asta buricul pamantului sau nu, tot cei posibil happy & daca stiai aSa bine.ro -ginit mi-este in r0.

insa(ohh imi trezeste ceva amintiri, acel insa love strucklove struck il folose@/foloseste -o persoana foarte draga mie dp TPU love strucklove strucklove strucklove struck, cu 1nuMe magic de zana) - insa(in schimb), numele tau nu provine din lb r0 cryingsa-ti fie rusine pentru asta))))sad

| GoldenZenith a răspuns (pentru Zabbyel):

Cred ca tocmai ai imbolnavit limba romana de leucemie.

Homeless inseamna fara casa.

Mda.

| Zabbyel explică (pentru GoldenZenith):

너는 love strucklove strucklove strucklove struck p'fiu

| Zabbyel explică (pentru GoldenZenith):

big grin acel neadapost pe care am calcat, v@ deveni al meu, la asta m-am referit tongue tongue, goldenutzo love strucklove struck

16 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Ce as folosi si eu "oameni" ca sa "platesc".

| deeeaqq a răspuns:

Eşti din Moldova?

| Zabbyel explică (pentru deeeaqq):

happynope

| deeeaqq a răspuns (pentru Zabbyel):

Ey nu.

| Zabbyel explică (pentru deeeaqq):

Ei ba! NU exista in termeni mei de exprimare, termeni din Moldovawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la tine, cate chestii poti sa exprimi tu online.

si in realitate esti la fel expresiv ca o pareza

| Zabbyel explică (pentru anonim_4396):

Hopa! u iti schimbi contul la 1zi sau 2?love strucklove strucklove struck

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe tine te plătesc să fii rău?
Cu ce ți-a greșit săracul băiat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

La el totul e gresit.

Răspuns utilizator avertizat