| RalucaSahnada a întrebat:

Doresc nume de pisici!

Răspuns Câştigător
| maduily a răspuns:

Pai. pe a mea o cheama Zuzy. uite poti sa-i pui Kitty Mitsi Lulu Linda Brianna fluffy funny lolita. minnie suzy tomy daisy princess... si multe uite un site :http://www.pisici-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-Pisici-6.html

3 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Tomi, Moti, Zebri, Kiti, Daysi, Bwti, Bella, Fifi, Ella, Ema, Kiss, Kiri, Mitzi, Nini, Niki, Mini, Pisi, Toni, Zighi, Sami, Miss, Kat, Mara, Cici, Alma.

| Bylok a răspuns:

Pai eu o sa iti spun cum s-au numit pisicile pe care le-am avut pana acum:Margareta, Tim(ii spuneam Timu), Pufitu, Pufita, Tomita, Linda, Miti, Scari si Nasuc.

| Merloc a răspuns:

Mascul sau femela?