| anonim_4396 a întrebat:

Doresc sa fac o animatie cu desene deja cunoscute de multa lume cum ar fi de exemplu X-men, dar nu detin drepturile de autor si vreau sa stiu cum ar fi mai bine sa spun cine are deja drepturile de autor. All rights reserved by their owners? Sau sa spun la fiecare animatie in parte carui personaj ii revin anumite drepturi de autori?

1 răspuns:
| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Sti ceva contacteaza-ma caci si eu vreau sa fac un desene sau manga
Da-mi idu meu ca sa-ti spun idei, daca esti interesa.
Multumesc anitcipat.