| DdDiX a întrebat:

Doresc sa imi fac un blog pe care voi publica povesti de dragoste, de groaza, poezii...acestea vor cuprinde ura, rautate si tristete. Ma tot gandesc de cateva zile la un nume pentru acest blog si nu gasesc nimic interesant. Putin ajutor? Multumesc :*

4 răspunsuri:
| dana1407 a răspuns:

Sentiment(povestile banuiesc ca vor cuprinde din plin sentimente), povestile dianei..., another story

| DdDiX explică (pentru dana1407):

Imi place. E dragut si simplu. Da...vor cuprinde din plin sentimente.
Another story - este si asta o alta idee simpla, care te poate face sa te agndesti la multe lucruri.

| dana1407 a răspuns (pentru DdDiX):

Farmecul unui titlu (dupa parerea mea) este acela de a duce cititorul cu gandul la 100000 de variante si bam! continutul sa fie o surpriza :) Imi pare bine ca ti-au placut! apropo arunca o privire si peste blogul meu http://blogcomentezprobleme.blogspot.ro/ e mai mult de observare si pareri de-ale mele :D Vreau sa-l citesc si pe al tau cand va fi gata! O zi faina! :D

| DdDiX explică (pentru dana1407):

Desigur. Dupa ce il voi face, ti-l voi lasa mesaj aici. Multumesc mult pentru ajutor. O zi frumoasa! :*