| Agax a întrebat:

Doresc sa ofer iubitei un portret a3 cu ea. Ce credeti va fi emotionata, va fi surprinsa? Cum ar reactiona

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Adoram sa ne vedem, desi da va vi suprinsa

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da da mai ales daca o pozezi goala

| neutrino a răspuns:

Depinde cine face portretul. Daca tu vrei sa-l faci, dar nu ai talent, mai bine renunta pentru ca va iesi o caricature proasta. Daca insa ai talent la asa ceva, atunci surprinde-o!

| T0T a răspuns:

Cum are chef. Tu faci ce simți sau cauți doar reacții?

| LoveSleep a răspuns:

Fă o căutare de comori. Știi tu, cu petale de trandafiri și toate alea. Iar comoara să fie un prezervativ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e facut de tine sigur o va emotiona. happy Daca il face altcineva cred ca ar merge si un desen cu voi doi.

| Nico_Mary_1990 a răspuns:

Daca ii plac lucrurile simple si o face fericita, eu cred ca ar fi incantata. nu stiu ce caracter are. e doar o parere