| darrio2007 a întrebat:

Doresc sa urez La Multi Ani tuturor doamnelor si domnisoarelor de pe acest site cu ocazia zilei de 8 Martie.Si nu in ultimul rand si doamnelor si domnisoarelor care administreaza Tpu.Nu este o intrebare.Fac o exceptie si eu, astazi.

Răspuns Câştigător
| emima a răspuns:

Multumesc la fel si mamei tale si familiei tale un sincer la multi ani de 8 martie

12 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Mie nu imi urezi La multi ani? E si ziua mea azi. happy

| darrio2007 explică (pentru DanielVălean):

La multi ani! Cum sa nu.Sa fii fericit si sa ai parte de tot ce ai mai bun pe lume.Ti-as da tie funda dar sper sa ma intelegi de ce nu o fac.Astazi este 8 Martie.

| emima a răspuns (pentru DanielVălean):

La multi ani

| darrio2007 explică (pentru emima):

Multumesc.

| DanielVălean a răspuns (pentru darrio2007):

Da. nu e nicio problema. Si iti multumesc pentru urare!

| DanielVălean a răspuns (pentru emima):

Multumesc!

| emima a răspuns (pentru DanielVălean):

Multumesc la fel si mamei tale si familiei tale un sincer la multi ani de 8 martie

| DoriKat a răspuns:

Multumim! >big grin

| Macryna a răspuns:

Multumim mult, la fel si familiei tale multa sanatate si fericire, si sa aveti un 8 martie mai frumos ca toate! happy

| UndergroundFolklore a răspuns:

Multumesc mult!>big grin

| Datcu_Theodorina_1948 a răspuns:

Multumesc

| MariaMelinte04 a răspuns:

Multumim draga :*