| georgiana_2342 a întrebat:

Doresc si eu niste statusuri smechere de fite ceva de genu asta dau funda

Răspuns Câştigător
| dulcik99 a răspuns:

Sunt frumoassa si ftiztoasa. asta sunt eu norocoasa,, tot timpul sunt chic si nu-mi pasa parerea altora nici macar un pic na ma poti schimba, asta-i viata mea o traiesc din plin intr-un zbor lin eu petrec si ma distrez toti profesorii capsescu privirea va omor la picioare va cobor, am un par de milioane si bistari in buzunare. eu cu mintea la prosti nu ma cobor, ca altfel dau de petrol, va multumes pentru interpretare, stiu ca am multa onoare