| Astamikcuochiicaprui a întrebat:

Draga TPU, voi m-ati ajutat mereu dar mai am nevoie de inca un sfat de-al vostr.Cu pot sa depasesc rangul de junior,? imi doresc sa depasesc acest rang pentru am permite sa votez raspunsurile tuturor.

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! trebuie sa fii activ pe TPU, si sa dai cat mai multe raspunsuri totodata sa fie si de o calitate buna, si trebuie sa ai cel putin 10 zile de la data inregistrarii, apoi adminii se vor ocupa de "titlul" tauhappy
o zi cat mai placutahappy

| MioaraParalescu a răspuns:

Pai ca sa depasesti rangul de junior trebuie sa dai 100 de raspunsuri pe TPU si devii utilizator senior.