| anonim_4396 a întrebat:

Dragi TPU ași, ce notă dați lui Dragoș Pătraru la atracția fizică?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nota 2
Nu ma atrage de nici o culoare!

| Mindfulness a răspuns:

Îmi plac doar femeile mie! Nu îi pot da nota, nu îmi plac bărbații. La adevărata rosalia nu tu care ești un troll penal i-aș da un 8.5.

| LisaJulie a răspuns (pentru Mindfulness):

Rosalia userul? S-a dat drept un alt user?

| Mindfulness a răspuns (pentru LisaJulie):

Multi își fac cont cu rosalia și se dă drept ea! Sunt foarte multi trolli.

| LisaJulie a răspuns (pentru Mindfulness):

Vad ca Rosalia era foarte faimoasa pe site-ul acesta

| Mindfulness a răspuns (pentru LisaJulie):

Sigur nu ești tu rosalia? sad
Da, era populara. TPU nu prea mai are farmec nu cred că se mai poate primi nici măcar monezi la răspunsuri ( răspuns apreciat de editor)

| LisaJulie a răspuns (pentru Mindfulness):

Nu sunt ea! Nu știu de ce lumea îmi spune ca sunt ea! Când mi-am făcut eu cont ea avea deja unul

| Mindfulness a răspuns (pentru LisaJulie):

Bine draga meahee hee