| danmorozan22 a întrebat:

Dragi utilizatori TPU, recent m-am despartit de fosta mea care facusem un an si patru luni impreună, cel ce a decis sa finisam relatia sunt eu, am facut doar pentru fptul ca îi placea sa critice pe cei din jur, la urechile mele au ajuns vorbe ca fosta mea a suferit foarte tare din cauza despartiri noastre, la două săptămani se pune cu alt cineva impreună, cum sa inteleg ca nu a tinut la mine si i-a venit usor sa se puna cu altul sau s-a pus cu cineva din motiv sa nu mai sufere?!

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna happy
Cand iubesti cu adevarat si apoi te desparti, nu te poti arubca in bratele cuiva!
Daca poti, inseamna ca nu ai iubit cu adevarat.
Trage tu concluzia...
O zi buna happy