| AndreeaZM a întrebat:

Dragiloorr,Prietenul patronului se tot uita la mine cand ma vede dar asa mai lung......De ce? Ca nu am facut nimic... oare eu fii spus patronul ceva de mine lui? Dar mi se pare ciudat.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti fata, nu? Este genul de barbat cu bani(banuiesc ca are)care crede ca orice femeie i se cuvine.Inclusiv tu. Vrea sa vada ce gen de fata esti. Poate pici la pat, poate nu. Tipic unor prosti cu bani.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

S a indrăgostit de tine.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te place.

| PedoBarbie a răspuns:

Vrea uţa-uţa cu tine.

| Public22 a răspuns:

Vrea sa te combine!

| Peaches a răspuns:

Daca tu esti o tipa serioasa ce ar fi putut sa-i spuna patronul despre tine?

~Roxetta