| anonim_4396 a întrebat:

Dragilor! Doar de trei ori am folosit puncte de suspensie! De ce sunteti rai? (Pt administratorii site-lui)Aceasta ar fi intrebarea? A trebuit sa refolmulez, de ce? De ce deseori, desi ai raspunsuri mai mult de trei, la o intrebare,(formulata)ma trezesc ca nu a fost acceptata, a fost irelevanta sau diverse motive? Fiti onesti si postati!

3 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

P. S. exista reguli de postare, ar trebui sa le citesti si atunci nu o sa mai ai probleme
P. S. 2 te certi degeaba cu admini, cu robotelul care este setat in asa fel ar trebui sa te certiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te mai consuma fara rost.Nu are sens. Poate oricine care are peste 100 de raspunsuri cistigatoare sa raporteze.Raporturile astea mi se par idiotenii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca asta ar fi singura problema, ce bine ar fi! Vei observa unele corectii pe care robotelul ala le face si care nu te vor intriga, te vor irita, insa nu cred ca se rezolva ceva decat cu autocontrol! tongue