| Mariaw2 a întrebat:

Dragilorr,,De ce un baiat cand vorbeste cu vreo fata sau cu un baiat se uita cateodata sa vada cum reactionez, mai ales cand vorbeste cu fetele pe care nu le suport ..atunci se uita mai des? De ce face lucru asta? Odata s-a asezat langa foste prietene si se uita sa vada reactiile...si dupa ce o terminat de vorbit s-a uitat putin mai lung la mine..Nu il inteleg de ce face lucrul acesta.Nu am mai intalnit baiat ca el, sincer!

4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Big deal! Da' si tu esti tot cu ochii pe el, din cate se vede...

| Mariaw2 explică (pentru Kaℓi):

Da,sunt cu ochii pe el! Dar nu exagerat happy

| neutrino a răspuns:

Asa se distreaza el, nimic mai mult.

| lpavel a răspuns:

Te-ai gandit ca poate nu-si poate dezlipi privirea de tine când esti in preajma lui pentru ca te iubeste mult? Dar nu poate vorbi cu cineva si sa se uite in continu la tine, asa se uita mai des dar NU ca sa vada reactia ta... hai sa zicem ca poate face acest lucru când vb cu o fata, dar cu un baiat? Cred ca l-ai inteles gresit! happy