| IoanaIonuca a întrebat:

Drept sau stiinte economice?

1 răspuns:
| Mayhem666 a răspuns:

Alege ce iti place tie mai mult, nu putem noi sa iti decidem viitorul. Trebuie sa te gandesti bine si sa decizi ce iti place si ce vrei sa faci pe viitor.
Poti sa dai la ambele facultati, si poate o sa intrii doar la una din cele doua, daca intrii la ambele, va trebui sa decizi la care sa ramai. Un sfat ar fi sa ramai la cea la care te pricepi mai bine, care iti place mai mult si care crezi ca ti s-ar potrivi mai bine pentru viitor.
Sper sa faci alegerea corecta si alegerea care te va face fericita. Bafta!