| anonim_4396 a întrebat:

Dupa actiunile lui Putin voi ce credeti: vrea pace sau razboi?

5 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Lumea încă se mai întreabă asta?!laughing)

| anonim_4396 explică (pentru J0B0MAT):

Pai nu vezi? Cica ii fac profilul psihologic rolling on the floor.

| J0B0MAT a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, wtf, cât de prost să fii să nu îți dai seama?

| Seba2013 a răspuns:

Nu trebuie sa se fomenteze razboiul. Dupa parerea mea este ca ucrainienii trebuiau sa ramana asa.
Daca se vor occidentali sa iasa in strada nu sa faca razboi.

Oricum tot stapaniti vor fi ori de occident ori de rusia. Nu este ca si cum si-ar castiga libertatea ci doar o trecere la alt stapan. Cred ca cei din varf nu sunt constienti de repercusiuni, vor sa distruga planeta. Asa sunt jocurile nu poti sa ai libertate. Si cataluña cand si-a cerut independenta au inceput occidentalii cu inchisorile si sa-si arate coltii, deci numic nou sub soare. Cand unu da un pas in fata chit ca este occidentu chit ca este comunismu, sunt pe ei.

| nevermatch a răspuns:

A intrat cu tancurile într-o țară. Tu ce zici? laughing