| roksyk a întrebat:

Dupa ce intrebari si raspunsuri am dat, cum credeti ca sunt? Faceti-mi o caracterizare!

Răspuns Câştigător
| afrodita17 a răspuns:

Sunt 13444 de utilizatori pe siteul acesta...nici nu te-am observat pana acum, si nici nu am de gand sa te urmaresc...

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Poi...sunt foarte multi utilizatori si nu ii retin pe toti...de abia am retinut cativa care mi s`a parut ca dau raspunsuri interesante happy.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mie sincera sa fiu imi plac raspunsurile tale happyTine-o tot asa happy

cami
| cami a răspuns:

Mie mi s-a parut ca esti destul de ok @roksyk. Sper sa nu pleci de pe TPU.

lolita
| lolita a răspuns:

Sincer nu te-am observat pana acum, si persoane care au pus intrebari de genul asta au fost o multime, si stii ce s-a intamplat? au ajuns sa nu fie "iubiti" de nimeni si sa plece de aici.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Sincera sa fiu nu am observat nicio intrebare de a ta si nu-mi aduc aminte de vreun raspuns de al tau laughing tu crezi ca noi tinem minte intrebarile si raspunsurile la toti? thinking

| yadora a răspuns:

Nu e neaparat nevoie sa te caracterizeze ceilalti; multi trec prin acest site ca"voda prin loboda"...fi tu insuti.

| andreig a răspuns:

Cine esti?

| roksyk explică:

Complexata, smara? :-)) Din ce cauza? Ca eu numa` nu gasesc motive! :-))

| ShaKuri a răspuns:

Ai dat cu batu'n balta la final!

| Selena a răspuns:

Complexata, din moment ce trebuie sa iti spuna niste straini de pe un site chestia asta.