| RazzMTB a întrebat:

Dupa ce muriti, ati vrea sa fiti dusi la crematoriu in loc sa va manance viermii in pamant?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Puțin îmi pasă ce se mai întâmplă după.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Crematoriul mi se pare sinistru, prefer la viermi, ca este si cea mai ecologica solutie.

| Mosotti a răspuns:

Ce mai conteaza ce e dupa? Mi-e indiferent.

| ALM2000RO a răspuns:

Clar, vreau în crematoriu și să-mi fie risipită cenușa undeva în munți sau în mare/ocean. big grin

| ILikeBlackCats a răspuns:

Din cate stiu eu, arderea la crematoriu e un păcat. Acum, fiecare cum vrea

| RazzMTB explică (pentru ILikeBlackCats):

Pacatul e o inventie sociala si religioasa, deci nu exista in realitate

| Lupică27 a răspuns (pentru ILikeBlackCats):

Eu ma ard in crematoriu, nu vrei sa te arzi si tu? laughing

| ILikeBlackCats a răspuns (pentru Lupică27):

Ba da, hai sa mergem impreuna.