| andreea171998 a întrebat:

Dupa cum stiti am avut o intrebare acum ceva timp legata de doua prietene de-ale mele, Irina si Florentina(Flory). Acum am sunat-o pe Flory si are telefonul inchis.Irina la fel. M-am saturat de relatiile astea.Cred ca acum sunt impreuna si recunosc ca sunt putin geloasa. Flory imi reproseaza mereu ca ea va ramane cu Irina ca sunt "cele mai bune prietene", si ca se inteleg foarte bine.Eu vreau sa raman cu Irina, dar nu vreau sa par cicalitoare. Poate ca lor li se pare ca sunt plictisitoare. Ce sa fac sa ma considere mai interesanta?

Răspuns Câştigător
| luciana200972 a răspuns:

Din cate vad eu ele nu prea te merita si nu te apreciaza ca prietena, concluzia mea este sa-ti gasesti alte prietene care sa te merite. nu trebuie sa te schimbi tu, ele trebuie sa te accepte asa cum esti.