| ddutza a întrebat:

Dupa cum stiti se apropie sarbatorile de iarna; ce as putea sa-i fac cadou prietenei mele de Craciun? P.S. fara ciocolata, parfum, manusi si fular - le-am cumparat deja big grin

Răspuns Câştigător
| Anprocry a răspuns:

Pai nu stiu depinde si ce gusturi are ea de ex nu poti sa ii iei un tricou roz iar ea sa urasca culoarea roz iar acest aspect tine si de varsta ei. Eu zic ca un urs (sau oricare animal) de plus gigant e bine venit oricand ca sa aiba ce sa stranga in brate cand nu esti tu langa ea happy sper ca te-am ajutat.

| ddutza explică (pentru Anprocry):

Multumesc! P.S. Are 14 ani ( suntem in clasa a 8 - a amandoua), daca mai ai ceva sugestiilasa-mi un mesaj happy

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Un ceas?

| ddutza explică (pentru zurick):

Multumesc, dar nu cred ca ar fi cea mai buna alegere ( sunt reprezentatna la AVON iar Alexandra, prietena mea, si-a facut comanda de doua ceasuri luna trecuta )