| Silvia a întrebat:

Dupa modelul lui Auran, am gasit si eu cateva teste haiose;)).
Cum vei arata cand vei fii batran/a http://www.clopotel.ro/......a-365.html
Si altul...mai "serios". Ce iti lipseste in viata http://www.clopotel.ro/funny/teste/test-Ce_ti_lipseste_i n_viata-359.html
Daca mai vreti si voi sa faceti astfel de teste... http://www.google.ro/......http?/url Mie chiar mi s-au parut interesante.
Ce rezultate ati avut?;))

Răspuns Câştigător
| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

La primul test raspunsul este :
La batranete o sa fii urat/a ca o broasca! Lumea nu o sa vrea sa te priveasca pentru ca vei foarte urat! Cu toate astea, cei care te cunosc bine vor sti ca ai un suflet bun si vor fi alaturi de tine.

laughing urata ca o broasca?! thinking jignire pe fata! rolling on the floor

la al doilea test raspunsul este :
Esti mereu inconjurat/a de foarte multi prieteni si nu prea stii cum sa te imparti ca sa impaci pe toata lumea. Ceea ce-ti lipseste este STABILITATEA.
ehhh...parca totusi mai merge tongue

10 răspunsuri:
| Silvia explică:

La al doilea test mi-a iesit : "Esti o fire un pic mai dificila. Iti este greu sa te atasezi de oameni, insa esti o prezenta placuta. Ceea ce-ti lipseste este INTELEGEREA."hee hee
Si la primul mi-a spus ca voi fi o uratalaughing.

| fluturas a răspuns:

La primul :La batranete o sa fii urat/a ca o broasca! Lumea nu o sa vrea sa te priveasca pentru ca vei foarte urat! Cu toate astea, cei care te cunosc bine vor sti ca ai un suflet bun si vor fi alaturi de tine.

laughing deci o sa fiu urata crying

Esti o fire un pic mai dificila. Iti este greu sa te atasezi de oameni, insa esti o prezenta placuta. Ceea ce-ti lipseste este INTELEGEREA.-la al doilea

cre ca tot asa ca si tiewinking kiss

| Aurelia a răspuns:

La primul test: La batranete o sa fii urat/a ca o broasca! Lumea nu o sa vrea sa te priveasca pentru ca vei foarte urat! Cu toate astea, cei care te cunosc bine vor sti ca ai un suflet bun si vor fi alaturi de tine. laughing
Iar la al doilea: Petreci foarte mult timp singur/a si uiti sa te simti bine. Iti prea multe griji, iar ceea ce iti lipseste este DISTRACTIA.
big grin

| Andreea_8014 a răspuns:

La primul
La batranete o sa arati ca si cum ai intineri! Toate visele ti se vor indeplini, vei avea langa tine oamenii pe care tii doresti, iar cei din jurul tau te vor iubi de doua ori mai mult.batting eyelashes
La al doilea
Petreci foarte mult timp singur/a si uiti sa te simti bine. Iti prea multe griji, iar ceea ce iti lipseste este DISTRACTIA.
laughing oh daa laughing
rolling on the floor

| StaRmAgiC a răspuns:

La batranetze voi fii urata ca o broasca:((

Si imi lipseste intelegerea;))
http://www.portalroman.com/teste-psihologice/det.php?view=56

| Chocolate a răspuns:

Ai multi prieteni si iti place sa te distrezi. Profiti de timpul tau liber si uneori iti place sa stai singur, insa nu ai parte de afectiunea de care ai nevoie. Iti lipseste DRAGOSTEA.

| Lady.Love a răspuns:

La primul mi-o iesit:
Cand o sa imbatranesti o sa te urasca toata lumea. O sa ai dinti falsi, peruca, iar prietenii iti vor lipsi cu desavarsire pentru ca o sa te porti urat cu cei din jurul tau. Chiar daca vei fi asa, un lucru o sa-ti mearga bine. Vei avea bani multi!
Dragut laughing o sa am baaaaaaani!laughing

La al doilea cica mi-ar lipsi intelegerea. Da nu-i deloc asa. Sunt foarte intelegatoare. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa fiu ulata?

:ppvrajeala tuturoe nea iesit la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai avut dreptate! :-)