| Ruxiii21 a întrebat:

Dupa parerea voastra cand era mai bine pe vremea lui Ceausescu sau acum? happy

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Pe o parte era mai bine,pe alta parte nu,cum e si in ziua de azi!
Pe vream lui Ceausescu avea toata lumea servici, dar nu prea aveai ce sa faci cu bani, nu era libertatea din ziua de azi.
Acum, ai libertate deplina, dar unii duc si grija zile de maine.

| eurynomus a răspuns:

Pe vremea lu ceusecu era mai bine si am 1000 de motive

| eurynomus a răspuns:

Pe vremea lu ceausecu era mai bine si am 1000 de motive, bine ca nu neaparat k ere ceausecu presedinte si pentru ca ere comunism, o forma de conucere net superioara capitalismului

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Pe vremea lu'Ceausescu era mai cald.

| MaskOfSanity a răspuns:

Nu am prins vremea lui Ceauşescu, ca să ştiu cum era. Din ce am auzit, nu prea am cum să-mi fac o idee. Părerile sunt împărţite.