| anonim_4396 a întrebat:

Dupa parerea voastra care e cea mai usoara metoda de sinucidere? Nu ca as vrea eu sa ma sinucid, dar m-ar interesa pentru viitor.

Va multumesc!

5 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Bea/mănâncă otravă. happy

| thegatekeeper a răspuns:

Oricat de ciudat ar suna, si eu m-am gandit la asta. Dar depinde de persoana. Pentru mine, de exemplu, ar fi sa iau o substanta toxica/ pastile sau ceva in genul acesta, fiindca nu as putea sa ma arunc de pe vreo cladire inalta (mi-e frica de inaltime si ma sperie ideea asta), nu as putea sa ma spanzur si nici sa imi tai venele. Deci cred ca asta ar fi cea mai usoara, cel putin pentru mine. Stiu, e ciudat ca ma gandesc la asemenea lucruri, dar asa sunt eu tongue.

| negru30 a răspuns:

Stai cuminte - este criza - nu avem bani pentru lumanari - pune pe cineva sa-ti rupa o mana si iti trece de sinucidere

| ionutzul31 a răspuns:

Depinde.Usoara pentru cine?
Pentru cel ce te gaseste sau pentru tine?
Ca daca iti tai venele,sau te spanzuri,sau te arunci in cap de pe bloc,vei fi gasit cu capul facut flenduri,dau maini taiete(picioare taiete),sau stand agatat de tavan.
Pe de alta aprte,daca iei cv toxic,nu ar fi bine pentru tine,ca s sinucigas,pe ca ba ar avea gust naspa, ba aroma naspa, ba miros naspa.Greu cu sinucisu asta raised eyebrows

| ewygirl a răspuns:

Consulta un psiholog sad