| iwanttodestroytheworld a întrebat:

Dupa parerea voastra, exista genul ala de popularitate intalnita in filmele americane printre adolescentii din Romania? Daca da, ce anume ii face pe unii elevi populari? Personalitatea sau este vorba de alte motive?

Răspuns Câştigător
| Mussette a răspuns:

Da, este intalnita. Cel putin eu stiu cativa fosti colegi foarte populari. E vorba de personalitate, fiind cu tupeu, putin cam prost-crescuti, multa incredere de sine, aparitia fitzelor, bani incat sa-si permita orice vor, libertate de la parinti, mereu in pas cu moda, putina frumusete de la mama-natura sau de la mama-sa laughing 2-3 fraieri care sa ii vada ca fiind mai presus si uite asa un simplu copil ajunge "vedeta" in scoala.

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

In filme se mai si exagereaza...
Dar exista, normal ca depinde de personalitate.

| Drimmero a răspuns:

Filmele-s filme!