| Doarunaltutilizator a întrebat:

Dupa parerea voastra,merita sa te duci la meditatii la romana, matematica daca profesorul(a)iti cere o suma mare de bani(sa zicem 45-50lei cam asa)si el nu iti explica ce trebuie facut acolo ci doar iti da exercitii din manual sa le rezolvi? dau fundita.

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

Eu merg la meditatii de mult si nu e asa.
Sumele nu sunt chiar atat de mari : probabil 40 lei/2h.
Si iti explica. Daca intrebi, bineinteles.

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Exista meditatii pe bune, serioase din care inveti ceva.Dar pentru asta trebuie sa stii sa iti alegi profesorul.Alege un profesor pentru meditatii serios si care chiar vrea sa scoata untul din tine, indiferent cati bani iti cere, acela e bun.cel care lucreaza cu tine mult si are rabdare sa iti si explice de 3-4 orihappy

| AFR81 a răspuns:

Bineinteles ca nu merita. Exercitii poti sa faci si singur acasa. Daca se ocupa de tine, isi da interesul si iti explica, atunci e cu totul altceva. Asa ar merita banii aia.

| Doarunaltutilizator explică:

Nu toti-s asa am facut meditatii la clasa 6 la mate, si ii dadeam cam cat am spus, ma pune sa fac exercitii si astea si de atunci de la sfarsitul anului nu m-am mai dus, apoi mai demult el s-a intalnit cu mama mea si a zis sa merg la meditatii iar si de ia nu mai merg la el nu intelegi nimic de la el si mai le faceam si dimineata 2 ore,

| Doarunaltutilizator explică:

Mersi pentru raspuns Tinii, esti mereu aici la nevoie si mersi si voua.