| aaaa12345 a întrebat:

Dupa poza credeti ca sunt tocilara?

Răspuns Câştigător
| Kyzz a răspuns:

Mmnu.nu cred
probabil ca ai 10 ani si trebuie sa inveti, nu esti tocilara
Nu conteaza ce spune altcineva rautacios care nu invata
Funda?

5 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Nu, dar se vede că eşti cuminte şi înveţi, ceea ce e bine. Şi dacă ai fi ce? Noi te apreciem aşa cum eşti, pe TPU nu se fac "discriminări". În plus, tocilarii învaţă mult, ceea ce e bine, pentru că măcar o să-şi facă un viitor, nu ca majoritatea copiilor din ziua de azi.
ƒiиεттч

| clauss a răspuns:

Daca purtai ochelari, pareai tocilara, dar asa pari o fata normala, ok din toate punctele de vedere, e ceva rau daca esti un pic mai desteapta?

| aaaa12345 explică:

Nu dar imi place sa fiu numita tocilara

| MMadalina a răspuns:

@clauss de unde si pana unde fetele care poarta ochelari sunt tocilare?raised eyebrows

De unde ai scos tu teoria asta?

| NinaParadise0 a răspuns:

Bine zis, Madutzy16.