| FloriiHoran a întrebat:

Dupa voi, ce credeti ca le place altora la persoana voastra?happySincer.happy

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Ambalajul.

| IMC90 a răspuns:

Nu sunt o persoana prea iubita de toata lumea happy Am marele defect ca spun lucrurilor pe nume...

Bine, ca practic nu exista calitati sau defecte... exista doar prostie si desteptaciune. In functie de astea 2 vin interpretarile. (ceea ce pentru mine este un defect, poate pentru tine este o calitate).

| dana85 a răspuns:

Unii oameni sunt atrasi de unele calitati pe care ei nu le au, lor le lipsesc, si de aceea le cauta, legea contrariilor.O alta categorie, mai saraca cu duhu, e interesata de aspect, la ei primeaza instinctul.Dar cei mai intelepti cauta frumusetea sufleteasca, care nu paleste niciodata.Un caracter frumos si un suflet sincer si deschis sunt valori care nu se pierd niciodata.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Glumele,ochii,ca sunt de treaba si ajut.Cam atat credthinking