| forever4you a întrebat:

Dupa voi cine este cel mai de treaba utilizator?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Sunt foarte multi utilizatori de treaba pe TPU. O sa numesc doar o parte dintre ei. Si imi cer scuze anticipat, fata de toti ceilalti, numele carora n-o sa mentionez acum (ordinea n-are nici o relevanta): ioandelasal, Dan, AlanTigergerid, april, mariana, Brigaela, mira, JeSsYkA, cami, rroxi44, Zenithf, onutzu, ursulika, tarziu, BRO, Roby67, anad, mlm, BlackAndWhite, ardnaxur1961, Shin, anOnimăăăă, micurutza2005, Bacemi, kittyalexandra, Flav, GânduriAlbe, I'mPerfect(a)!, eluveitie, identitate, Sol, Pho3nix, Zbenguici, Legiuitoarea, Oana, baru, constantaproca, vlad, Paul27, aqualuna, PhotoIsMyLife, kongeriket, soothe, Otonis, leonardk, Emeraude, Julyssa`, Brotacelu, lolita, mumoasa, Th3eo, luciana, Roxana, regis, death, nobody, Just4Fun, Iceman, kiss1, mumoasa, Elianna, daniela, Coios, HepHap, HBK, Abh, gbrltdr, Broken&Beautiful, Ourano, SoftCristi, cornel, nony, PsihoSex, Carmen, AndutzaAndu, p w p (nu ma lasa sa-l scriu impreuna, mi-l corecteaza in "pup"), monyk, Silvia, Malvina24, Arthur, cristacheceliute, Emanuela, Katya, harciog, hombre, M. S., EUSIATIT, marrr, cristi202, Érotique conseils., Łღvє, HarryPotter, Ilove, vlad, Emeraude, Cretaker, inna, Krissy, SellGomez, Andutsaa, Andreea, clauss, LoVeIsFoRfReE, Aketh, KittyLoveDamon, Áđđคツ, Dany si multi, multi altii...

P. S. @forever4you, bebelusul din poza e atat de dulce, ca imi vine sa-l mananc de drag.

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nony

| Bacemi a răspuns:

Majoritatea utilizatorilor activi in toate domeniile care nu sufera de ei si nu sunt frustrati.Se stiu ei care sunt.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Roby, roby, roby, roby, roby, roby X100.Care a uitat să mă menţioneze.
Glumeam, No name, Paul27, Cretaker, onutzu, bacemi, Ilove, daiana, legiuitoarea, brigaela, i'm perfect(ă), ursulika, hârciog şi roby. laughing

pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Roby67,
Să ştii că am făcut 100 de ani şi m-am mutat în Pakistan.:-D.
Roby, roby, roby-cel mai de treabă utilizator... vârsta e de vină... repet de 100 de ori un nume. Of, of, of.

P.S.No name, felicitări pentru "munca" depusă şi caracterul minunat pe care îl ai!

pa, pa.

| Barajag a răspuns:

Pentru mine, toti cei pe care ii stiu, sunt de treababig grin

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nony, bacemi, flav... nu-s prea mulţi în orice caz.

| Roby67 a răspuns:

Mie imi place cel mai mult de o fata care are 99 de ani si vine din Afganistan rolling on the floor, de Bacemi, Ursulika, Tarziu, NOname, Harciog, Hombre, Cristcheceliute (este in vacanta) Marionel (este dus dupa tigari) si multi multi altii, si sa nu uit EU laughing
PS. nu am editat raspunsulhee hee

| ChocaholicBi a răspuns:

Forever4you ( tu )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GetALife

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@NOname, @ÉrotiqueConseils : Multumesc din suflet ca aveti o parere buna despre minehappy