| ihaterain a întrebat:

E adevara-ta faza aia cubig grinaca la miezul noptii te asezi in fata oglinzii tinand doua lumanari aprinse ca niste coarne vei vedea imaginea diavolului in oglinda... A incercat cineva asta? Eu sincer nu prea vreauhappy...si nici nu creed ca o sa o faclaughing

1 răspuns:
| demonangel37 a răspuns:

Se spune ca ar fo adevarata am auzit multe povesti si am vrut s-o fac de 2 ori dar civa ma tinea mai ales ca sunt trei oglinzi un ain fata celeilate deci mai mult frica decat prostie:0