| WhoCares a întrebat:

E adevarat ca adevaratii prieteni se cearta des?

Răspuns Câştigător
| teo3D a răspuns:

Mah prietenii chiar adevarati ar trebui sa transforme orice cearta intr-o discutie amuzanta, sa faca haz de necaz. Intr-o prietenie adevara nu ar trebui sa existe secrete, ci ce nu convine sa se spuna clar pe fata, fara suparare. Eu si prietenul meu cel mai bun nu ne certam, adica o singura data ne+am certat si a durat 5 min big grin, in afar de asta ne ciondanim ne injuram, dar ajungem d fiecare data sa ne impacam si sa fim happy... sper ca te-am ajutatwinking:X

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E minciuna.

| Zøєy a răspuns:

Da...Din pacate

| GabytzaDoolce a răspuns:

Eu cred ca da.Sa iti zic si motivul:la fel ca in dragoste exista gelozie-ma rog in sensul de prietenie-(daca e prietenie adevarata) daca prietenii tin unii la altii iar daca exista gelozie inseamna ca se cearta.Dar nu trebuie sa tina mult cearta. Spar ca te-am ajutat.Pup kiss pa wave

| AnneMarri a răspuns:

nu, adevaratii prieteni nu se cearta aproape niciodata