| hândel a întrebat:

E adevarat ca, atunci cand faci pe prostul, exista riscul sa te prostesti?

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Da..si cand te strambi prea mult ramai asalaughing.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Totul e posibil.

| lia a răspuns:

Te prostesti doar in momentul in care exagerezi si incepi sa-ti pierzi din personalitate...atunci cand regresezi.
Totul depinde de cat de puternica este persoana care face acest lucru. Poti foarte bine, sa fii nevoit sa faci pe-a prostul, constrans de mediul in care traiesti si atunci nu se numeste prostie.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Daca esti o persoana inteligenta nu ai cum sa te prostesti doar facand pe prostu...happy

| lora_9285 a răspuns:

Cand adopti acest comportament in anumite cazuri(cand faci pe prostul) chiar te prostesti ca, doar altfel nu ai face asa. Dar totul este sa nu ramai cuplat happy

| Lumy a răspuns:

Diriga asa a zislaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cine te priveste :ei, sau tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil ca, atunci cand faci pe prostul, cei din jurul tau sa te trateze ca atare...+ alte riscuri! tongue

| zepo a răspuns:

Da, exista riscul, pentru ca incepi cate putin la vrajeala si dupa aia incepi sa o faci din nou fara sa stii si din nou si din nou si ajungi sa te prostesti. Era sa mi se intample dar am evitat.

| ovidioo a răspuns:

Nu