| Konata a întrebat:

E adevarat ca baietilor inalti le plac fetele scunde?

37 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În general băieților/bărbaților le plac fetele/femeile cu picioarele lungi.
Pa, pa.

| Lorely a răspuns:

Nu neaparat. Daca ei sunt mai mandrii se vor simti penibil in preajma unei fere care deabi le ajunge la umar si ar trebui sa se aplece destul de mult sa o satrute...dar daca sunt genul de baieti pentru care prioritare sunt semntimentele, atunci le plac orice fel de fata, fie ea si scunda.

| didiDia a răspuns:

NU!

| neutrino a răspuns:

Normal ca este adevarat.

| didiDia a răspuns (pentru neutrino):

Normal ca NU. De ce ar fi o regula general valabila ca unui baiat inalt de 1.85m sa-i placa o pitica de 1.55-1.65m?

| Konata explică (pentru didiDia):

Si daca o iubeste?

| neutrino a răspuns (pentru didiDia):

Am dorit si eu sa-i ofer o clipa de fericire...

| didiDia a răspuns (pentru Konata):

Asta se poate intampla, nu zic, dar nu e o regula general valabila.

| relian a răspuns:

Ai vazut asa pentru ca in general fetele scunde cauta barbati asa f inalti pentru a suplini probabil inaltimea lor.Dar asa este cele mai multe fete scunde au prieteni f inalti.Dar asta nu ca barbatul cauta asa ci pentru ca voi cautati asa barbati inalti.Si cred ca barbatii sint atrasi de fetele mai scunde ca sint mai bune la pat.Eu asa am obsv ca mai toate fetele mici de inaltime sint bune la pat.Nu ca vor sex mult dar fac ceva de calitate si au ce trebuie de calitate.Cel putinm eu asa am intilnit, pe cind cele mai inalte, peste 1, 65 nu mai spun, gata nu mai zic.Bine nu este o regula poate asa sa intimplat.Insa asa este mai toate scudele au tipi inalti peste 1, 75.

| Azµre a răspuns:

Nu! E o prostie

| Dariusuu a răspuns:

Nu.

Dar depinde de la persoana la persoana.

| Zenit313 a răspuns:

Nu este o regula, depinde de baiat/fata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 1.70, nu am preferinte in materie de inaltime, DAR nu vreau sa fie mai inalta decat mine, adica vreau s-o sarut ar trebui sa ma ridic pe varfuri xD.
Totusi le-as prefera pe cele mai mici decat mine (la inaltime), deoarece, nu stiu, mi se par mai micute. Ca si cateluii sau pisicutele, stiu si eu? thinking

| didiDia a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti cam scund pentru un baiat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru didiDia):

Am 15 ani, parintii mei sunt scunzi, cat ai vrea sa am? xD.
Am pe cineva in clasa de are 1.95 so... straight face

| Foxyyyy a răspuns:

Pai nu stiu ce sa spun, dar mereu am vazut baieti inalti cu fete scunde.Eu sunt scunda si toti prietenii mei au fost foarte inalti fata de mine.

| Raiiiisa a răspuns:

Nu cred,
Un baiat care este inalt si arata bine cred ca asteapta cam acelasi lucru.

| xanderblackx a răspuns:

E adevarat ca nu prea ai gandit cand ai pus o astfel de intrebare? whatever... nu, nu este adevarat, nu este o regula. intr-adevar baietilor le palc fete putin mai scunde, sau cel putin fetelor le palc baietii mai inalti decat ele... dar nu este o regula asta. numai bine

| Criiistinutsa a răspuns:

Nu. laughing. Un baiat nu-s e uita la inaltime. Se uita sa-i placa fizic si psihic. Inaltimea nu cred ca conteaza.

| carlyhalatz a răspuns:

Sora mea are 1´64, iar prietenul ei are 2.3 metri...deci...da!

| HouseHouse a răspuns:

Pe naiba!

| DaW a răspuns:

Mai tot timpul e așa dar nu este neapărat o regulă. xD ȘI EU aproape doar cu pitice am fost laughing 1.55-1.65. laughing eu am 1.74 gandiți-vă ce penibil e laughing dar nici prea mare.că atunci e problemă mie mi sa intâmplat.hee hee))

| Smile3 a răspuns:

De cele mai multe ori, da! Dar nu e o regula!

| downdl a răspuns:

In comparatie cu ei, ce ar fi eu de 1.60 sa merg pe strada cu una de 1.90. misto nu|?

| matesanosa a răspuns:

Eu am 1.82 deci trebuie sa imi placa de una de 1.50? nu este adevarat! dar daca se iubesc inaltimea nu cred ca este vreo problema

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

Nu cred- ca e adevarat! dar se intampla

| Sisitta a răspuns:

Buna,sa-ti zic sincer la toti le place, e prima la ce se uite ei.

| Veleno1 a răspuns:

Eu nu cred, am 1.92 si nu cred ca as sta cu vreo fata de 1.65 (poate exista si exceptii laughing) )

| AkaneTyo a răspuns (pentru Veleno1):

Hai să ne combinăm. Sunt fată şi am 1.83 o.O

| Nick95 a răspuns:

Eu am 1.84, iar ea are 1.58... Pentru mine nu conteaza inaltimea.

| wess89 a răspuns:

Nu, dimpotriva. oricum conteaza ca fata sa fie mai scunda decat baiatul.

| jan500 a răspuns:

Eu am 2.02 si da, imi plac cele scunde laughing deci, este adevarat!

| Lord77 a răspuns:

NU! eu am 1, 81 si 15 ani. Imi plac fetele cu cel putin 1, 70 cel putin

| danmarian23 a răspuns:

Pe naiba poate. Ca să o spun aici să o ştie tot, cică fetele scunde sunt mai uşor de prostit, de asta se aruncă unii pe ele.

Eu am 1.93 şi nu aş putea fi cu o fata mai mică de 1.75

| anonim_4396 a răspuns (pentru danmarian23):

Cum adica is mai usor de prostit? Poate mai mici ca varsta, nu ca inaltime. rolling on the floor Nu inteleg ce treaba are inteligenta/personalitatea cu inaltimea rolling on the floor

| iWantSmartAnswers a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa big grin crede-ma stiu din proprie experienta, am 15 ani 1.82 si ador "piticele ":3

| Djkiss a răspuns:

Da!