| Konata a întrebat:

E adevarat ca baietilor inalti le plac fetele scunde?

37 răspunsuri:
| HouseHouse a răspuns:

Pe naiba!

| wess89 a răspuns:

Nu, dimpotriva. oricum conteaza ca fata sa fie mai scunda decat baiatul.

| carlyhalatz a răspuns:

Sora mea are 1´64, iar prietenul ei are 2.3 metri...deci...da!

| iWantSmartAnswers a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa big grin crede-ma stiu din proprie experienta, am 15 ani 1.82 si ador "piticele ":3

| danmarian23 a răspuns:

Pe naiba poate. Ca să o spun aici să o ştie tot, cică fetele scunde sunt mai uşor de prostit, de asta se aruncă unii pe ele.

Eu am 1.93 şi nu aş putea fi cu o fata mai mică de 1.75

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru danmarian23):

Cum adica is mai usor de prostit? Poate mai mici ca varsta, nu ca inaltime. rolling on the floor Nu inteleg ce treaba are inteligenta/personalitatea cu inaltimea rolling on the floor

| AkaneTyo a răspuns (pentru Veleno1):

Hai să ne combinăm. Sunt fată şi am 1.83 o.O