| denisuk12 a întrebat:

E adevarat ca, daca dai copy la un link si dupa aia paste si il trimiti pe mess sau pe facebook ti se opreste netu sau primesti amenda?

Răspuns Câştigător
| Nuvăsufăr a răspuns:

Categoric nu, cineva şi-as bătut joc de tine.

6 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Cine ti-a bagat prostia asta in cap.

| denisuk12 explică (pentru katy):

Pai eram intr-o zi la scoala si mi-au zis doua colege, ca ele au vazut la stiri si chestii din astea

| exya_5295 a răspuns:

Nu nu e adevaratrolling on the floor

| CuBeDjj a răspuns:

laughing de unde ai mai scos-o si pe asta laughing nu se intampla nimic, da massuri frate laughing... bafta

| denisuk12 explică (pentru CuBeDjj):

NU am inteles eu porcaria aia ACTA, asta tot acum am inteleswinking

| axlxb a răspuns:

Serios? Tu esti perfecta pentru filme porno rolling on the floor