| ~AleXa~ a întrebat:

E adevarat ca Lucia, mama Alejandrei din Saracii Tinerii Bogatii va muri? Daca da, cum va muri? Dau funda! Stiu ca o sa imi spuneti sa astept si sa ma uit pana la finalul telenovelei, dar va rog din toata inima sa raspundeti macar la intrebarea aceasta...big grin

Răspuns Câştigător
| Lenush a răspuns:

Pai din cate stiu eu Lucia va fi omorata de Monica insa nu stiu cum va muri, in accident de masina, sau altceva, asta nu stiu
paaa
Lenu

1 răspuns:
| Drums a răspuns:

Ai toata telenovela pe youtube
www.youtube.com
:)
eu nu am timp sa caut sa vad, dar cu siguranta u vei gasi ceea ce cauti.
http://www.youtube.com/watch? v=IOjq6yTVzls asta e o chestie interesanta:) dar nu are legatura cu ceea ce ai scris tu in intrebare,
sper sa gesesti
pup:*