| Anaa22 a întrebat:

E adevarat ca se vor afla anonimii de pe ask pe 1 ianuarie? funda.

Răspuns Câştigător
| Nanami利 a răspuns:

Nu,nu e adevarat. ^^

7 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Băi frate, voi nu gândiţi logic?
Eşti a 1000 persoană care întreabă.

Ia gândeşte-te, una e supărată că o înjură unu pe ask şi vrea să afle cine e. Bun, eu, cel care am înjurat-o, nu am ask şi am postat cu anonim, logic. Acum, dacă s-ar descoperi aninomii de pe 1 cum ziceţi voi, cine i-ar zice aleia ca sunt? Eu neavând ask sau ceva.
Şi dacă s-ar afla IP-ul, la ce bun pentru respectiv?

No offense, dude.

| Rakanishuu a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ca esti un om secat de orice dara de viata cand au ajuns sa te macine astfel de intrebari...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E clar că te-ai cam luat de cineva de pe-acolo şi acum ţi-e frică să nu fi descoperită.
Deci nu.

| HaKa93 a răspuns:

Asa se zvoneste dar nu se stie nimic

| ElenaIsabella02 a răspuns:

As vrea eu.