| Ana a întrebat:

E adevarat: si baietii plang cateodata big grin?

Răspuns Câştigător
| MikyMi a răspuns:

Da e adevarat.Si ei sunt oameni ca si noi fetele doar ca ei sunt partea mai dura, nu arata dar fii sigura ca fiecare baiat, barbat au plans la viata lor de multe ori.

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

DA, si baietii plang cateodata. O spune Dan Bitman : http://www.youtube.com/watch?v=7Ov3ybI4aMo si o spun si eu. Oricine este om plange intr-o anumita masura. Am plans mereu cand am pierdut o persoana draga, cand s-a destramat o relatie sau cand am vazut cata rautate este in jurul meu. Cel mai mult am plans cand am vazut ca sunt judecat pe nedrept si primesc rautati gratuite.

| fluturas a răspuns:

Nu au si ei dreptul sa planga, sa se descarce?

da, e adevarat. toti oamenii plang. mai rar sau mai des.

| BiaSiAtat a răspuns:

Pai da daca o sa moara cineva din familia lui/ei ce sa faca sa stea si sa fluiere?

| daniDeeDee a răspuns:

Plang, cateodata plang foarte mult. happy

| di@n@ a răspuns:

Depinde pentru ce plang, dar sa nu-si planga de mila ca atunci devin patetici.

| ady2607 a răspuns:

Nu plangem niciodata.noi suntem de piatra.

| Sadd a răspuns:

Plang si pe bani big grin

| Aly07 a răspuns:

Cand suntem singuri rolling on the floorwinking.

| Carouri a răspuns:

Da, normal. Si baietii sunt oameni, oamenii plang.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Oho, şi ce mai plâng!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nui adevarat is prosti baieti nu plang cateodat