| MissDelevingne a întrebat:

E adevrat ca cei pe care nu ii baga nimeni in seama dintr-o data se fac fitzosi ca sa fie in centrul atentiei?

Răspuns Câştigător
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Daa, este foarte adevarat.
Sa.ti zic, deci eu am avut o prietena care atunci cand nu avea cu cine sa stea venea la mine cica eram "cele mai bune prietene" :-&.
Asaaa. ea s-a distantat de mine dupa ce a fost cu un baiat si si.a dat multe fite mai ales in fata mea. a inceput sa tipe la mine nu ne mai intelegeam. asaaa...ea apoi le lua pe fiecare in parte si nu vroia pe nici una dintre prietenele noastre sa o lase sa vb cu mine. dar si celelalte fete si-au dat seama ca si-a dat fite si tot pe mine ma chemau afara. ea a inceput sa umble cu prietenele mele cand nu are cu cine umbla. si ea pe afara merge cu baieti de 17-18 ani care nici nu-i cunoaste bine si tot la mine se plange cand masa nu o mai lasa sa vb cu ei. Curvaaa drecuu angry(

Asaaa...ea a inceput sa prinda ciuda pe mine pentru ca celelalte prietene ale mele tot la mine veneau si radeam tot cu mine etc etc.

De atunci ea tot se baga in seama cu mine vine la mine la banca ma intreaba ce fac cand vede ca stau singura vine la mine, ma intreaba de soramea.

Da drecu ii raspunde. Acum sa se duca la prietenii ei cei noi sa nu-i mai caute pe cei vechi. ca deja :-J.

Oricum. mi.a facut placere sa scriu despre asta mai ales cand stiu ca macar unii care nici macar nu-i cunosc ma asculta mai mult decat o fac prietenii.
PaPa PuP:*

1 răspuns:
| Ioana_6700 a răspuns:

Din pacate da.Acest tip de oameni nu ies in evidenta cu nimic, dar doresc sa fie in centrul atentiei.De aceea incep sa devina fitosi.