| Uw33Ty a întrebat:

E bine sa te faci pe maini? scuzati`mi greseala de la prima intrebare

Răspuns Câştigător
| LoveKiddie a răspuns:

Sa inteleg ca de epilat este vorba. Daca inca ai sub sa zicem 15-16 ani nu prea pentru ca risti sa ti se ingorase radacina foarte mult si dupa aceea va trebuie sa te epilezi odata la 2 sapt.Cam asa.Acum depinde de tine

2 răspunsuri:
| soraluisatan a răspuns:

E bine dar nu cu aparatul deoarece parul se indeseste. epilarea pe maini se face in general cu ceara sau crema depilatoare.

| D0zzz a răspuns:

Nu e bine pentru ca iti creste parul dupa prea abundent. si o sa il ai ca cel de maimuta aproape. lasa-l asa. ca nu te incurcawinking