| FreddieM a întrebat:

E cineva care a fost indragostit se profesorul sau? Puteti povesti?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Profa de chimie in liceu era frumoasa si profa de Engleza, ne pune muzica, era foarte vorbareata, dar nu dragoste, simpatie atat

| Andreeush a răspuns:

De ce te interesează să știi asta?

| RAY a răspuns (pentru Andreeush):

Este profesor si vrea sa stie daca e iubit

| SilentRain a răspuns:

Scarbos, nu

| FreddieM explică (pentru SilentRain):

Chiar scarbos nu as zice, dar totusi inacceptabil.

| Furnicuta000 a răspuns:

In generala imi placea de proful meu de biologie. Eu aveam 14 ani si el 30 si ma ofticam din cauza asta laughing
In liceu imi placea de proful de istorie care avea vreo 37 ani.
La facultate pot spune ca am fost chiar indragostita de un prof care avea 50 ani laughing
Oricum nicin profesor nu idi va risca munca de atatia ani, cariera, pentru a avea o relatie cu un elev/student. Te indragostesti dar iti trece.

PS: Profii astia erau singuri, niciodata nu mi-a starnit interesul un barbat insurat.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Îmi plăcea de profesorul meu de matematică, dar nu i-am spus laughing acum predă la o școală mai aproape de familie din câte am auzit. Nu știu cine va veni în locul lui, dar sigur unu' care are peste 60 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În generală aveam un profesor de desen tinerel de care-mi plăcea foarte mult.Ghinionul meu a fost că preda la alte clase.Eu,în schimb, mă alesesem cu o profă de desen bătrână(şi rea pe deasupra).
Deci îl vedeam doar în pauze mai mult sau când mai venea în locul unui profesor de-al nostru.