| TheAlphaFemale a întrebat:

E cineva pe aici, care merge la sala de fitness Elite Gym din Galati?

3 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună moldoveanco am o prietenă din Brăila vecinul oraşului tău o s-o întreb dacă eşti curioasă, de ce întrebi?
O zi bună!

| TheAlphaFemale explică (pentru Brâncuşi):

Vreau sa incep sa merg la aceasta sala doar ca nu reusesc sa-mi fac curaj sa merg singura, iar prietenele mele fie sunt f lenese, fie frecventeaza alte sali de fitness.Ma gandeam ca as putea gasi pe aici pe cineva care sa ma insoteasca :p.

| Brâncuşi a răspuns (pentru TheAlphaFemale):

Ingenioasă idee, o să fac tot posibilul să te ajut mai îmi trimiţi un mesaj să nu uit.
O zi miunată!