| AvalohAlyn a întrebat:

E fain sa fii sofer de autobuz?
Întreb din curiozitate.

4 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Daca îți place să conduci și ai rabdare

| minrest a răspuns:

Da, e misto, se castiga si bani (nu stiu de ce crede xanax2001 contrariul); insa e raspunderea foarte mare; viata pasagerilor si a pietonilor depinde de tine.

| DonEduardo a răspuns:

E foarte prost platit jobul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti place sa conduci Da, nu trebuie sa lucrii doar te plimbi toata ziua Partea la care trebuie sa ai grija este orarul gen e mai bine sa conduci un numar de ore incontinuu Nu sa conduci dupa care sa ai ore libere dupa care iar conduci si tot asa Fiind platite doare orele conduse. Ca pierzi toata ziua asa