| Thelyons a întrebat:

E gresit sa ii zici unei femei cu care umbli ca daca nu iti face unele perversiuni, o parasesti? Sau mergi in alta parte discret si lasi fata neprihanita? Nu stiu, e aiurea, e super ca intalnesti o fata cuminte si simpatica insa la un moment dat parca vrei mai mult.Si ea nu e dispusa sa faca asta, insa ea e ideala pentru a-ti construi un camin. Cum procedezi?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mas multumii cu sexul vaginal, nu as avea pretentii la lectii cu microfonul nici pestera anala. (se aplica daca as fi dorit ceva) dar nu se aplica, sant destul de libertin incat sa ma limitez la vagin, imi convine si oralul facut de ea altfel nu mas simtii barbat.

| SharpEagle a răspuns:

Daca vrei ceva serios, ramai cu ea. Va veti "creste" reciproc, va capata incredere mai mare in tine, se va deschide mai mult, va deveni mai dezinhibata, mai jucausa. Poate ca-i prea devreme.
Poti sa o ajuti si tu aici, sa fii mai creativ, mai spontan, sa faceti jocuri erotice, bai cu lumanari, un vin bun, frisca, jucarii sexuale, tot tacamul.
Dar da-i timp. Si respect-o pentru asta, e din ce in ce mai rara specia. Gandeste-te ca "impermeabilitatea" ei de azi se va manifesta si maine atunci cand un cordac o sa se dea la ea. E o calitate care-ti va fi si tie utila. Voua, ca si cuplu.
Deci, trebuie sa-i castigi increderea. In timp si cu fapte.

| Nirvanaaa a răspuns:

Dacă vrei stabilitate lași aceste gânduri și rămâi cu ea.
Dacă vrei sa îți faci de cap, atunci lasă biata fata in pace.
Da, e greșit sa ii zici așa ceva. Aceasta metoda se numește șantaj emoțional. "Dacă nu faci asta, atunci te las" - tie cum ți s-ar părea dacă ți-ar zice una așa?

| 1997onur a răspuns:

E greșit ce vrei tu sa faci bro cum adică perversiune? Ce fel de om ești cu sa faci așa ceva? Dacă e fata cuminte așa cum spui tu și nu a făcut în viata ei așa ceva tu de ce ești pervers? Nu fi așa revinoți frate ce ai las-o în pace cum poți sa faci așa ceva? și sa ai liniște în viața.

| Mosotti a răspuns:

Pai daca e ideala pentru a-ti construi un camin, asta conteaza, si daca nu face anumite chestii ce? Nu trebuie sa va placa acelasi lucru, poate ca ei sa nu ii placa, de ex daca mie partenera mi-ar cere ssex oral, nu i-as face, ca mi-e scarba sa bag botu undeva care e la 2-3 cm de dos.

Te duci in alta parte discret si gata. Ca sa gasesti pe cineva pentru camin e f greu, ssex poti face oricand si oriunde, nu merita sa arunci o relatie de calitate pentru atat.
Si asa le ai pe ambele, si camin si fantezia implinita.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu e fata potrivita daca tu vrei altceva si ea vrea altceva. Nu poti nici sa afirmi ca o iubesti daca lucrurile stau atat de diferit intre voi doi, daca tu ii zici ca o parasesti daca nu iti face pe plac sau daca alegi sa mergi la alta.